OFERTY NIEWIDZIALNEJ ULICY

OFERTA DLA GRUP SZKOLNYCH

Poprzez zabawę dzieci mogą poznać świat osób niewidomych, a przy okazji doświadczą możliwości poznawczych i twórczych pozostałych zmysłów. Spacer po Niewidzialnej Ulicy wzbudza ogromne emocje, które można wykorzystać tworząc niepowtarzalną lekcję, która na długo pozostanie w pamięci uczniów. Wystawa przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży powyżej 7 roku życia, poruszających się o własnych siłach. Dla grup spoza Poznania oferujemy całodniowy plan wycieczkowy.

OFERTA AUDYTÓW DOSTĘPNOŚCI

Audyt dostępności to sprawdzenie budynków, obiektów lub przestrzeni miejskiej oraz stron internetowych i aplikacji pod kątem dostępności dla osób z niepełnosprawnościami wzroku. Naszymi audytorami są osoby niewidome i słabowidzące. Najlepszymi audytorami są ludzie, których audyty dotyczą i sami korzystają z dostępności.

Oferujemy audyty obiektów dla osób niewidomych i z poważnymi wadami wzroku, takimi jak znaczna utrata ostrości widzenia, ograniczeniami pola widzenia, brak postrzegania kolorów. Celem audytu jest zapewnienie bezpiecznego poruszania w przestrzeni budynku, w tym dostępu do informacji alternatywnej – dotykowej, dźwiękowej, odpowiednio powiększonych i opracowanych tekstów dla osób niedowidzących.

Centrum szyfrów Enigma – rekomendacja

INNE OFERTY

 

Grupy szkolne bardzo prosimy aby:

  • nie spożywały na Niewidzialnej Ulicy słodyczy, chipsów, słodkich napojów kolorowych;

  • wszystkie dzieci miały związane długie włosy;

  • dzieci nie zabierały ze sobą telefonów, zegarków i innych urządzeń nagrywających/świecących (w tym butów ze świecącymi podeszwami);

  • ze względu na ograniczoną powierzchnię prosimy o jak najmniejsze bagaże

Close Menu
×

Koszyk