Broaden the horizons of your senses
discover the secrets of niewidzialna ulica

TOURING IN ENGLISH AVAILABLE - FOR MORE INFO PLEASE CONTACT US: niewidzialnaulica@gmail.com

Niewidzialna Ulica - Exhibition in complete darkness located in Poznań

Niewidzialna Ulica is a unique place in Poland, where not only you’ll be able to face the challenges of a street but also see a previously unknown world.

Imagine – the lights go off, complete darkness surrounds you and you have to move around without using your sight in a way that would allow you to function just like you would with light.

We are one of the few places in Poland and the only one in Poznań that allows you to understand the invisible.

niewidzialna ulica dziecko
niewidzialna ulica kobieta
niewidzialna ulica mężczyzna
niewidzialna ulica dziewczynka
niewidzialna ulica chłopiec
The tour is around 30 to 45 minutes and takes place in complete darkness.

VISITORS

The exhibition is made for people above the age of 7. Non-organized groups usually have no more than 8 people.  osób.

REGISTRATION

It is recommended to come 5 minutes before the initial tour time.

Deposit

Visitors are required to deposit all electronic devices for the time of touring.

GUIDE

The guide is always a visually impaired person.

niewidzialna ulica dzieci
niewidzialna ulica zabawa
niewidzialna ulica zwiedzanie
niewidzialna ulica ławka
niewidzialna ulica laska

NIEWIDZIALNA ULICA - Reviews

Join our circle of friends

Michał Antkowiak
Michał Antkowiak
Read More
Bardzo polecam wizytę i uważam, że jest to miejsce i pomysł z dużym potencjałem dalszego rozwoju. Przegląd różnych aspektów codziennego życia niewidomych. Jako jedna z trwałych refleksji została mi w głowie myśl, że trzeba uporządkować sprawę porzucanych byle gdzie e-hulajnóg. Wizyta tutaj była bardzo ciekawym doświadczeniem (co w dużym stopniu było zasługą naszej przewodniczki Floridy). Przydałoby się jednak wydłużyć czas wizyty, bo czas szybko mija.
Zuzanna Chmielewska
Zuzanna Chmielewska
Read More
Bardzo ciekawe miejsce na spędzenie czasu z rodziną w nietypowy sposób. Przewodnik oprowadza po zupełnie ciemnym "torze przeszkód" którym są po prostu pokoje, tramwaj czy przejście dla pieszych. Wybrałam się tam z dorosłą siostrą i z mamą ale zdecydowanie to świetna okazja żeby pokazać dzieciom coś co pomoże im zmienić podejście do osób niewidomych. Całe przejście razem z odpowiedzią na mnóstwo zadanych przez nas pytań zajęło ok. 2 godzin. Bardzo polecam to miejsce i wspaniałych pracujących tu ludzi.
Klaudia Biadała
Klaudia Biadała
Read More
Cudowne miejsce i cudowni ludzie. Niewidzialna Ulica to miesce, które naprawdę OTWIERA OCZY. Państwo przewodnicy to niesamowicie ciepłe osoby, pełne otwartości i wyrozumiałości. Niewidzialna Ulica z pewnością uczy pokory - niby jesteśmy twardzi jak skała, ale w obliczu utraty wszyscy byliśmy przerażeni. W tym miejscu specjalne podziękowania dla pana Janka, który mimo naszego rozproszenia pewnie poprowadził nas przez całą drogę. Zdecydowanie niezapomniane przeżycie, które mnie, jako człowieka, otwarło na codzienne trudności osób niewidomy i niedowidzących.
Igor zieliński
Igor zieliński
Read More
Super miejsce. Nie ma czasu na nudę, a i przewodnicy bardzo mili, ale co ważniejsze bardzo dobrze znają się na swoim fachu. Wracając do samego miejsca, jest ono bardzo klimatyczne i profesjonalne. Można "zobaczyć" jak to jest być osobą niewidzącą, oczywiście wszystko jest bezpieczne. Ja szczerze polecam.
WRAŻLIWY ŚWIAT
WRAŻLIWY ŚWIAT
Read More
Niesamowite miejsce, które poprzez doświadczenie Przewodnika tak mocno zmienia pogląd na świat osób niewidomych i to z jakimi problemami się na codzień spotykają, że po wyjściu stamtąd nie jest się już takim samym człowiekiem. Gratuluję pomysłu! Naszym Przewodnikiem był p. Maciej - fachowo i kompleksowo pokazał nam świat gdzie oczy stają się tylko dodatkiem do innych zmysłów i w zasadzie nie ważne jest czy masz je otwarte czy zamkięte, bowiem w tak głębokiej czerni jaka otacza Cię w Niewidzialnej Ulicy nie ma to znaczenia. Bardzo dziękujemy i szczerze polecamy wszystkim!
Wiktoria Michorzewska
Wiktoria Michorzewska
Read More
Data odwiedzin: 25/06/2022
Fantastyczne miejsce! Pani przewodnik jest przemiła i odpowiada na wszystkie pytania ciekawych zwiedzających, bardzo cierpliwa i pomocna. Miejsce samo w sobie to świetna atrakcja dla kogoś kto chciałby zobaczyć świat osób niewidomych, doświadczenie które zmienia perspektywę o 180 stopni. Na pewno polecę to miejsce znajomym i rodzinie
Lena Koot
Lena Koot
Read More
Niesamowite miejsce, idealne do spędzenia wolnego czasu. Bardzo miła atmosfera, a podejście Pani Joli do sprawy i ludzi jest bardzo ciepłe, a zarazem profesjonalne! Na pewno zawitam tam ponownie! 🙂
Previous
Next
There are 3 ways to buy tickets: onlineby mail and at location.

If an english-speaking guide is required please contact us by mail niewidzialnaulica@gmail.com

Organized groups are welcomed every day from 9:00. Reservations are done by mail.

prices

open hours

Close Menu
×

Cart